Calendar

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
1
Volleyball Playoffs: Senior Boys 2A,Belle River @ Tecumseh Vista Academy, Preliminary Round 2:00 pm
Volleyball Playoffs: Senior Boys 2A,Belle River @ Tecumseh Vista Academy, Preliminary Round @ Tecumseh Vista Academy
Nov 1 @ 2:00 pm – 3:30 pm
Belle River @ Tecumseh Vista Academy, Preliminary Round
Football: Senior Boys ,Lajeunesse @ Brennan, Regular Season 3:00 pm
Football: Senior Boys ,Lajeunesse @ Brennan, Regular Season @ Brennan
Nov 1 @ 3:00 pm – 4:30 pm
Lajeunesse @ Brennan, Regular Season
Football: Senior Boys ,Villanova @ Massey, Quarter Final 3:30 pm
Football: Senior Boys ,Villanova @ Massey, Quarter Final @ Massey
Nov 1 @ 3:30 pm – 5:00 pm
Villanova @ Massey, Quarter Final
Football: Senior Boys ,Leamington @ Cardinal Carter, Regular Season 4:00 pm
Football: Senior Boys ,Leamington @ Cardinal Carter, Regular Season @ Cardinal Carter
Nov 1 @ 4:00 pm – 5:30 pm
Leamington @ Cardinal Carter, Regular Season
Volleyball Playoffs: Senior Boys 2A,L’Essor @ Herman, Preliminary Round 4:00 pm
Volleyball Playoffs: Senior Boys 2A,L’Essor @ Herman, Preliminary Round @ Herman
Nov 1 @ 4:00 pm – 5:30 pm
L’Essor @ Herman, Preliminary Round
Volleyball Playoffs: Junior Boys 2A,Gen. Amherst @ Tecumseh Vista Academy, Preliminary Round 4:15 pm
Volleyball Playoffs: Junior Boys 2A,Gen. Amherst @ Tecumseh Vista Academy, Preliminary Round @ Tecumseh Vista Academy
Nov 1 @ 4:15 pm – 5:45 pm
Gen. Amherst @ Tecumseh Vista Academy, Preliminary Round
Basketball Playoffs: Junior Girls 2A,Assumption @ Belle River, Preliminary Round 4:45 pm
Basketball Playoffs: Junior Girls 2A,Assumption @ Belle River, Preliminary Round @ Belle River
Nov 1 @ 4:45 pm – 6:15 pm
Assumption @ Belle River, Preliminary Round
Basketball Playoffs: Senior Girls 2A,Walkerville @ Catholic Central, Preliminary Round 5:00 pm
Basketball Playoffs: Senior Girls 2A,Walkerville @ Catholic Central, Preliminary Round @ Catholic Central
Nov 1 @ 5:00 pm – 6:30 pm
Walkerville @ Catholic Central, Preliminary Round
Volleyball Playoffs: Junior Boys 2A,Assumption @ Riverside, Preliminary Round 5:00 pm
Volleyball Playoffs: Junior Boys 2A,Assumption @ Riverside, Preliminary Round @ Riverside
Nov 1 @ 5:00 pm – 6:30 pm
Assumption @ Riverside, Preliminary Round
Volleyball Playoffs: Junior Boys 2A,Catholic Central @ L’Essor, Preliminary Round 5:00 pm
Volleyball Playoffs: Junior Boys 2A,Catholic Central @ L’Essor, Preliminary Round @ L'Essor
Nov 1 @ 5:00 pm – 6:30 pm
Catholic Central @ L’Essor, Preliminary Round
Volleyball Playoffs: Senior Boys 2A,Assumption @ Kingsville, Preliminary Round 5:00 pm
Volleyball Playoffs: Senior Boys 2A,Assumption @ Kingsville, Preliminary Round @ Kingsville
Nov 1 @ 5:00 pm – 6:30 pm
Assumption @ Kingsville, Preliminary Round
Volleyball Playoffs: Senior Boys 2A,Gen. Amherst @ Brennan, Preliminary Round 5:00 pm
Volleyball Playoffs: Senior Boys 2A,Gen. Amherst @ Brennan, Preliminary Round @ Brennan
Nov 1 @ 5:00 pm – 6:30 pm
Gen. Amherst @ Brennan, Preliminary Round
Basketball Playoffs: Senior Girls 2A,L’Essor @ Tecumseh Vista Academy, Preliminary Round 6:30 pm
Basketball Playoffs: Senior Girls 2A,L’Essor @ Tecumseh Vista Academy, Preliminary Round @ Tecumseh Vista Academy
Nov 1 @ 6:30 pm – Nov 1 @ 8:00 pm
L’Essor @ Tecumseh Vista Academy, Preliminary Round
Volleyball Playoffs: Junior Boys 2A,Herman @ Belle River, Preliminary Round 6:45 pm
Volleyball Playoffs: Junior Boys 2A,Herman @ Belle River, Preliminary Round @ Belle River
Nov 1 @ 6:45 pm – Nov 1 @ 8:15 pm
Herman @ Belle River, Preliminary Round
Football: Senior Boys ,St. Anne @ Sandwich, Quarter Final 8:00 pm
Football: Senior Boys ,St. Anne @ Sandwich, Quarter Final @ Sandwich
Nov 1 @ 8:00 pm – 9:30 pm
St. Anne @ Sandwich, Quarter Final
3
4
5
Volleyball Playoffs: Senior Boys 2A,Tecumseh Vista Academy @ Catholic Central, Quarter Final 1:30 pm
Volleyball Playoffs: Senior Boys 2A,Tecumseh Vista Academy @ Catholic Central, Quarter Final @ Catholic Central
Nov 5 @ 1:30 pm – 3:00 pm
Tecumseh Vista Academy @ Catholic Central, Quarter Final
Volleyball Playoffs: Junior Boys 2A,L’Essor @ Brennan, Quarter Final 3:00 pm
Volleyball Playoffs: Junior Boys 2A,L’Essor @ Brennan, Quarter Final @ Brennan
Nov 5 @ 3:00 pm – 4:30 pm
L’Essor @ Brennan, Quarter Final
Volleyball Playoffs: Junior Boys 2A,Riverside @ Essex, Quarter Final 3:30 pm
Volleyball Playoffs: Junior Boys 2A,Riverside @ Essex, Quarter Final @ Essex
Nov 5 @ 3:30 pm – 5:00 pm
Riverside @ Essex, Quarter Final
Volleyball Playoffs: Senior Boys 3A,Massey @ Sandwich, Quarter Final 3:30 pm
Volleyball Playoffs: Senior Boys 3A,Massey @ Sandwich, Quarter Final @ Sandwich
Nov 5 @ 3:30 pm – 5:00 pm
Massey @ Sandwich, Quarter Final
Basketball Playoffs: Senior Girls 1A,Cardinal Carter @ Lajeunesse, Semi Final 4:00 pm
Basketball Playoffs: Senior Girls 1A,Cardinal Carter @ Lajeunesse, Semi Final @ Lajeunesse
Nov 5 @ 4:00 pm – 5:30 pm
Cardinal Carter @ Lajeunesse, Semi Final
Volleyball Playoffs: Junior Boys 2A,Belle River @ Leamington, Quarter Final 4:00 pm
Volleyball Playoffs: Junior Boys 2A,Belle River @ Leamington, Quarter Final @ Leamington
Nov 5 @ 4:00 pm – 5:30 pm
Belle River @ Leamington, Quarter Final
Volleyball Playoffs: Junior Boys 3A,Holy Names @ Villanova, Quarter Final 4:00 pm
Volleyball Playoffs: Junior Boys 3A,Holy Names @ Villanova, Quarter Final @ Villanova
Nov 5 @ 4:00 pm – 5:30 pm
Holy Names @ Villanova, Quarter Final
Volleyball Playoffs: Junior Boys 3A,Kennedy @ St. Anne, Quarter Final 4:00 pm
Volleyball Playoffs: Junior Boys 3A,Kennedy @ St. Anne, Quarter Final @ St. Anne
Nov 5 @ 4:00 pm – 5:30 pm
Kennedy @ St. Anne, Quarter Final
Volleyball Playoffs: Senior Boys 1A,Westview Freedom Academy @ Cardinal Carter, Quarter Final 4:00 pm
Volleyball Playoffs: Senior Boys 1A,Westview Freedom Academy @ Cardinal Carter, Quarter Final @ Cardinal Carter
Nov 5 @ 4:00 pm – 5:30 pm
Westview Freedom Academy @ Cardinal Carter, Quarter Final
Volleyball Playoffs: Senior Boys 2A,Kingsville @ Riverside, Quarter Final 4:00 pm
Volleyball Playoffs: Senior Boys 2A,Kingsville @ Riverside, Quarter Final @ Riverside
Nov 5 @ 4:00 pm – 5:30 pm
Kingsville @ Riverside, Quarter Final
Volleyball Playoffs: Senior Boys 3A,Villanova @ St. Joseph’s, Quarter Final 4:00 pm
Volleyball Playoffs: Senior Boys 3A,Villanova @ St. Joseph’s, Quarter Final @ St. Joseph's
Nov 5 @ 4:00 pm – 5:30 pm
Villanova @ St. Joseph’s, Quarter Final
Volleyball Playoffs: Junior Boys 2A,Tecumseh Vista Academy @ Kingsville, Quarter Final 4:30 pm
Volleyball Playoffs: Junior Boys 2A,Tecumseh Vista Academy @ Kingsville, Quarter Final @ Kingsville
Nov 5 @ 4:30 pm – 6:00 pm
Tecumseh Vista Academy @ Kingsville, Quarter Final
Volleyball Playoffs: Senior Boys 2A,L’Essor @ Essex, Quarter Final 4:45 pm
Volleyball Playoffs: Senior Boys 2A,L’Essor @ Essex, Quarter Final @ Essex
Nov 5 @ 4:45 pm – 6:15 pm
L’Essor @ Essex, Quarter Final
Volleyball Playoffs: Junior Boys 3A,St. Joseph’s @ Sandwich, Quarter Final 5:00 pm
Volleyball Playoffs: Junior Boys 3A,St. Joseph’s @ Sandwich, Quarter Final @ Sandwich
Nov 5 @ 5:00 pm – 6:30 pm
St. Joseph’s @ Sandwich, Quarter Final
Volleyball Playoffs: Senior Boys 2A,Brennan @ Leamington, Quarter Final 5:30 pm
Volleyball Playoffs: Senior Boys 2A,Brennan @ Leamington, Quarter Final @ Leamington
Nov 5 @ 5:30 pm – Nov 5 @ 7:00 pm
Brennan @ Leamington, Quarter Final
Volleyball Playoffs: Senior Boys 3A,Holy Names @ Kennedy, Quarter Final 6:00 pm
Volleyball Playoffs: Senior Boys 3A,Holy Names @ Kennedy, Quarter Final @ Kennedy
Nov 5 @ 6:00 pm – Nov 5 @ 7:30 pm
Holy Names @ Kennedy, Quarter Final
6
Football: Junior Boys ,L’Essor @ Cardinal Carter, Quarter Final 2:30 pm
Football: Junior Boys ,L’Essor @ Cardinal Carter, Quarter Final @ Cardinal Carter
Nov 6 @ 2:30 pm – 4:00 pm
L’Essor @ Cardinal Carter, Quarter Final
Basketball Playoffs: Junior Girls 2A,Herman @ Gen. Amherst, Regular Season 3:00 pm
Basketball Playoffs: Junior Girls 2A,Herman @ Gen. Amherst, Regular Season @ Gen. Amherst School
Nov 6 @ 3:00 pm – 4:30 pm
Herman @ Gen. Amherst, Regular Season
Basketball Playoffs: Junior Girls 3A,Sandwich @ St. Anne, Quarter Final 3:30 pm
Basketball Playoffs: Junior Girls 3A,Sandwich @ St. Anne, Quarter Final @ TBA
Nov 6 @ 3:30 pm – 5:00 pm
Sandwich @ St. Anne, Quarter Final
Basketball Playoffs: Junior Girls 2A,Catholic Central @ Essex, Regular Season 4:00 pm
Basketball Playoffs: Junior Girls 2A,Catholic Central @ Essex, Regular Season @ Essex
Nov 6 @ 4:00 pm – 5:30 pm
Catholic Central @ Essex, Regular Season
Basketball Playoffs: Junior Girls 2A,L’Essor @ Kennedy, Regular Season 4:00 pm
Basketball Playoffs: Junior Girls 2A,L’Essor @ Kennedy, Regular Season @ Kennedy
Nov 6 @ 4:00 pm – 5:30 pm
L’Essor @ Kennedy, Regular Season
Basketball Playoffs: Senior Girls 3A,Massey @ Villanova, Quarter Final 4:00 pm
Basketball Playoffs: Senior Girls 3A,Massey @ Villanova, Quarter Final @ TBA
Nov 6 @ 4:00 pm – 5:30 pm
Massey @ Villanova, Quarter Final
Volleyball Playoffs: Junior Boys 1A,Cardinal Carter @ Lajeunesse, Playoff Final 4:00 pm
Volleyball Playoffs: Junior Boys 1A,Cardinal Carter @ Lajeunesse, Playoff Final @ Lajeunesse
Nov 6 @ 4:00 pm – 5:30 pm
Cardinal Carter @ Lajeunesse, Playoff Final
Volleyball Playoffs: Senior Boys 1A,Maranatha @ Ste. Cecile, Quarter Final 4:00 pm
Volleyball Playoffs: Senior Boys 1A,Maranatha @ Ste. Cecile, Quarter Final @ Ste. Cecile
Nov 6 @ 4:00 pm – 5:30 pm
Maranatha @ Ste. Cecile, Quarter Final
Basketball Playoffs: Junior Girls 2A,Belle River @ Kingsville, Regular Season 4:30 pm
Basketball Playoffs: Junior Girls 2A,Belle River @ Kingsville, Regular Season @ Kingsville
Nov 6 @ 4:30 pm – 6:00 pm
Belle River @ Kingsville, Regular Season
Basketball Playoffs: Senior Girls 2A,Catholic Central @ Gen. Amherst, Regular Season 4:30 pm
Basketball Playoffs: Senior Girls 2A,Catholic Central @ Gen. Amherst, Regular Season @ Gen. Amherst School
Nov 6 @ 4:30 pm – 6:00 pm
Catholic Central @ Gen. Amherst, Regular Season
Basketball Playoffs: Junior Girls 3A,St. Joseph’s @ Holy Names, Quarter Final 5:30 pm
Basketball Playoffs: Junior Girls 3A,St. Joseph’s @ Holy Names, Quarter Final @ TBA
Nov 6 @ 5:30 pm – Nov 6 @ 7:00 pm
St. Joseph’s @ Holy Names, Quarter Final
Basketball Playoffs: Senior Girls 2A,Brennan @ Essex, Quarter Final 5:30 pm
Basketball Playoffs: Senior Girls 2A,Brennan @ Essex, Quarter Final @ Essex
Nov 6 @ 5:30 pm – Nov 6 @ 7:00 pm
Brennan @ Essex, Quarter Final
Basketball Playoffs: Senior Girls 2A,L’Essor @ Kennedy, Quarter Final 5:30 pm
Basketball Playoffs: Senior Girls 2A,L’Essor @ Kennedy, Quarter Final @ Kennedy
Nov 6 @ 5:30 pm – Nov 6 @ 7:00 pm
L’Essor @ Kennedy, Quarter Final
Basketball Playoffs: Senior Girls 2A,Herman @ Kingsville, Quarter Final 6:00 pm
Basketball Playoffs: Senior Girls 2A,Herman @ Kingsville, Quarter Final @ Kingsville
Nov 6 @ 6:00 pm – Nov 6 @ 7:30 pm
Herman @ Kingsville, Quarter Final
Football: Junior Boys ,Brennan @ Essex, Quarter Final 6:00 pm
Football: Junior Boys ,Brennan @ Essex, Quarter Final @ Tecumseh Vista Academy
Nov 6 @ 6:00 pm – Nov 6 @ 7:30 pm
Brennan @ Essex, Quarter Final
Basketball Playoffs: Senior Girls 3A,St. Joseph’s @ Sandwich, Quarter Final 6:30 pm
Basketball Playoffs: Senior Girls 3A,St. Joseph’s @ Sandwich, Quarter Final @ TBA
Nov 6 @ 6:30 pm – Nov 6 @ 8:00 pm
St. Joseph’s @ Sandwich, Quarter Final
7
Volleyball Playoffs: Junior Boys 3A,Villanova @ Massey, Semi Final 2:30 pm
Volleyball Playoffs: Junior Boys 3A,Villanova @ Massey, Semi Final @ Massey
Nov 7 @ 2:30 pm – 4:00 pm
Villanova @ Massey, Semi Final
Volleyball Playoffs: Junior Boys 3A,Sandwich @ St. Anne, Semi Final 4:00 pm
Volleyball Playoffs: Junior Boys 3A,Sandwich @ St. Anne, Semi Final @ St. Anne
Nov 7 @ 4:00 pm – 5:30 pm
Sandwich @ St. Anne, Semi Final
Volleyball Playoffs: Senior Boys 1A,Cardinal Carter @ UMEI, Semi Final 4:00 pm
Volleyball Playoffs: Senior Boys 1A,Cardinal Carter @ UMEI, Semi Final @ UMEI
Nov 7 @ 4:00 pm – 5:30 pm
Cardinal Carter @ UMEI, Semi Final
Volleyball Playoffs: Senior Boys 1A,Maranatha @ Lajeunesse, Semi Final 4:00 pm
Volleyball Playoffs: Senior Boys 1A,Maranatha @ Lajeunesse, Semi Final @ Lajeunesse
Nov 7 @ 4:00 pm – 5:30 pm
Maranatha @ Lajeunesse, Semi Final
Volleyball Playoffs: Senior Boys 2A,Catholic Central @ Essex, Semi Final 4:00 pm
Volleyball Playoffs: Senior Boys 2A,Catholic Central @ Essex, Semi Final @ Essex
Nov 7 @ 4:00 pm – 5:30 pm
Catholic Central @ Essex, Semi Final
Volleyball Playoffs: Senior Boys 2A,Riverside @ Leamington, Semi Final 4:00 pm
Volleyball Playoffs: Senior Boys 2A,Riverside @ Leamington, Semi Final @ Leamington
Nov 7 @ 4:00 pm – 5:30 pm
Riverside @ Leamington, Semi Final
Volleyball Playoffs: Senior Boys 3A,Sandwich @ St. Joseph’s, Semi Final 4:00 pm
Volleyball Playoffs: Senior Boys 3A,Sandwich @ St. Joseph’s, Semi Final @ St. Joseph's
Nov 7 @ 4:00 pm – 5:30 pm
Sandwich @ St. Joseph’s, Semi Final
Football: Junior Boys ,St. Anne @ Herman, Quarter Final 5:30 pm
Football: Junior Boys ,St. Anne @ Herman, Quarter Final @ Tecumseh Vista Academy
Nov 7 @ 5:30 pm – Nov 7 @ 7:00 pm
St. Anne @ Herman, Quarter Final
Volleyball Playoffs: Junior Boys 2A,L’Essor @ Leamington, Semi Final 5:45 pm
Volleyball Playoffs: Junior Boys 2A,L’Essor @ Leamington, Semi Final @ Leamington
Nov 7 @ 5:45 pm – Nov 7 @ 7:15 pm
L’Essor @ Leamington, Semi Final
Volleyball Playoffs: Junior Boys 2A,Tecumseh Vista Academy @ Essex, Semi Final 5:45 pm
Volleyball Playoffs: Junior Boys 2A,Tecumseh Vista Academy @ Essex, Semi Final @ Essex
Nov 7 @ 5:45 pm – Nov 7 @ 7:15 pm
Tecumseh Vista Academy @ Essex, Semi Final
Volleyball Playoffs: Senior Boys 3A,Kennedy @ St. Anne, Semi Final 5:45 pm
Volleyball Playoffs: Senior Boys 3A,Kennedy @ St. Anne, Semi Final @ St. Anne
Nov 7 @ 5:45 pm – Nov 7 @ 7:15 pm
Kennedy @ St. Anne, Semi Final
Football: Junior Boys ,St. Joseph’s @ Holy Names, Quarter Final 6:00 pm
Football: Junior Boys ,St. Joseph’s @ Holy Names, Quarter Final @ Holy Names
Nov 7 @ 6:00 pm – Nov 7 @ 7:30 pm
St. Joseph’s @ Holy Names, Quarter Final
Football: Junior Boys ,Villanova @ Sandwich, Quarter Final 6:00 pm
Football: Junior Boys ,Villanova @ Sandwich, Quarter Final @ Sandwich
Nov 7 @ 6:00 pm – Nov 7 @ 7:30 pm
Villanova @ Sandwich, Quarter Final
8
Basketball Playoffs: Junior Girls 2A,Catholic Central @ Gen. Amherst, Regular Season 4:00 pm
Basketball Playoffs: Junior Girls 2A,Catholic Central @ Gen. Amherst, Regular Season @ TBA
Nov 8 @ 4:00 pm – 5:30 pm
Catholic Central @ Gen. Amherst, Regular Season
Basketball Playoffs: Junior Girls 3A,St. Anne @ Villanova, Semi Final 4:00 pm
Basketball Playoffs: Junior Girls 3A,St. Anne @ Villanova, Semi Final @ Villanova
Nov 8 @ 4:00 pm – 5:30 pm
St. Anne @ Villanova, Semi Final
Basketball Playoffs: Senior Girls 1A,Maranatha @ UMEI, Semi Final 4:00 pm
Basketball Playoffs: Senior Girls 1A,Maranatha @ UMEI, Semi Final @ UMEI
Nov 8 @ 4:00 pm – 5:30 pm
Maranatha @ UMEI, Semi Final
Basketball Playoffs: Senior Girls 2A,Gen. Amherst @ Kennedy, Semi Final 4:00 pm
Basketball Playoffs: Senior Girls 2A,Gen. Amherst @ Kennedy, Semi Final @ Kennedy
Nov 8 @ 4:00 pm – 5:30 pm
Gen. Amherst @ Kennedy, Semi Final
Basketball Playoffs: Senior Girls 3A,Sandwich @ St. Anne, Semi Final 4:00 pm
Basketball Playoffs: Senior Girls 3A,Sandwich @ St. Anne, Semi Final @ St. Anne
Nov 8 @ 4:00 pm – 5:30 pm
Sandwich @ St. Anne, Semi Final
Basketball Playoffs: Senior Girls 3A,Villanova @ Holy Names, Semi Final 4:00 pm
Basketball Playoffs: Senior Girls 3A,Villanova @ Holy Names, Semi Final @ Holy Names
Nov 8 @ 4:00 pm – 5:30 pm
Villanova @ Holy Names, Semi Final
Football: Senior Boys ,Villanova @ Holy Names, Semi Final 4:00 pm
Football: Senior Boys ,Villanova @ Holy Names, Semi Final @ University of Windsor
Nov 8 @ 4:00 pm – 5:30 pm
Villanova @ Holy Names, Semi Final
Basketball Playoffs: Senior Girls 2A,Essex @ Kingsville, Semi Final 4:30 pm
Basketball Playoffs: Senior Girls 2A,Essex @ Kingsville, Semi Final @ Kingsville
Nov 8 @ 4:30 pm – 6:00 pm
Essex @ Kingsville, Semi Final
Basketball Playoffs: Junior Girls 3A,St. Joseph’s @ Massey, Semi Final 5:30 pm
Basketball Playoffs: Junior Girls 3A,St. Joseph’s @ Massey, Semi Final @ Massey
Nov 8 @ 5:30 pm – Nov 8 @ 7:00 pm
St. Joseph’s @ Massey, Semi Final
Basketball Playoffs: Junior Girls 2A,L’Essor @ Kingsville, Regular Season 6:00 pm
Basketball Playoffs: Junior Girls 2A,L’Essor @ Kingsville, Regular Season @ TBA
Nov 8 @ 6:00 pm – Nov 8 @ 7:30 pm
L’Essor @ Kingsville, Regular Season
Football: Senior Boys ,Sandwich @ Herman, Semi Final 7:00 pm
Football: Senior Boys ,Sandwich @ Herman, Semi Final @ University of Windsor
Nov 8 @ 7:00 pm – 8:30 pm
Sandwich @ Herman, Semi Final
10
12
16
17
18
21
Hockey: Varsity Boys Tier One,St. Anne @ Holy Names, Regular Season 1:30 pm
Hockey: Varsity Boys Tier One,St. Anne @ Holy Names, Regular Season @ Atlas Arena
Nov 21 @ 1:30 pm – 3:00 pm
St. Anne @ Holy Names, Regular Season
Hockey: Varsity Boys Tier One,Gen. Amherst @ Belle River, Regular Season 1:45 pm
Hockey: Varsity Boys Tier One,Gen. Amherst @ Belle River, Regular Season @ Atlas Arena
Nov 21 @ 1:45 pm – 3:15 pm
Gen. Amherst @ Belle River, Regular Season
Hockey: Varsity Boys Tier One,Kingsville @ L’Essor, Regular Season 2:00 pm
Hockey: Varsity Boys Tier One,Kingsville @ L’Essor, Regular Season @ Atlas Arena
Nov 21 @ 2:00 pm – 3:30 pm
Kingsville @ L’Essor, Regular Season
Hockey: Varsity Boys Tier One,Villanova @ St. Joseph’s, Regular Season 3:00 pm
Hockey: Varsity Boys Tier One,Villanova @ St. Joseph’s, Regular Season @ Atlas Arena
Nov 21 @ 3:00 pm – 4:30 pm
Villanova @ St. Joseph’s, Regular Season
Hockey: Varsity Boys Tier Two,Cardinal Carter @ Lajeunesse, Regular Season 3:00 pm
Hockey: Varsity Boys Tier Two,Cardinal Carter @ Lajeunesse, Regular Season @ Central Park Athetics
Nov 21 @ 3:00 pm – 4:30 pm
Cardinal Carter @ Lajeunesse, Regular Season
Hockey: Varsity Girls Tier 1,St. Anne @ Villanova, Regular Season 3:00 pm
Hockey: Varsity Girls Tier 1,St. Anne @ Villanova, Regular Season @ Vollmer Arena (LaSalle)
Nov 21 @ 3:00 pm – 4:30 pm
St. Anne @ Villanova, Regular Season
Hockey: Varsity Boys Tier One,Essex @ Sandwich, Regular Season 3:15 pm
Hockey: Varsity Boys Tier One,Essex @ Sandwich, Regular Season @ Atlas Arena
Nov 21 @ 3:15 pm – 4:45 pm
Essex @ Sandwich, Regular Season
Hockey: Varsity Boys Tier One,Tecumseh Vista Academy @ Brennan, Regular Season 3:30 pm
Hockey: Varsity Boys Tier One,Tecumseh Vista Academy @ Brennan, Regular Season @ Atlas Arena
Nov 21 @ 3:30 pm – 5:00 pm
Tecumseh Vista Academy @ Brennan, Regular Season
Hockey: Varsity Girls Tier 1,Belle River @ St. Joseph’s, Regular Season 3:30 pm
Hockey: Varsity Girls Tier 1,Belle River @ St. Joseph’s, Regular Season @ WFCU
Nov 21 @ 3:30 pm – 5:00 pm
Belle River @ St. Joseph’s, Regular Season
Hockey: Varsity Girls Tier 2,Essex @ Tecumseh Vista Academy, Regular Season 3:30 pm
Hockey: Varsity Girls Tier 2,Essex @ Tecumseh Vista Academy, Regular Season @ Tecumseh Arena
Nov 21 @ 3:30 pm – 5:00 pm
Essex @ Tecumseh Vista Academy, Regular Season
Hockey: Varsity Girls Tier 2,Lajeunesse @ Gen. Amherst, Regular Season 3:30 pm
Hockey: Varsity Girls Tier 2,Lajeunesse @ Gen. Amherst, Regular Season @ Libro Centre (formerly UCCU)
Nov 21 @ 3:30 pm – 5:00 pm
Lajeunesse @ Gen. Amherst, Regular Season
23
24
25
30